Корупція – це коли Ахметов заробляє 1 мільярд на місяць, а 60% населення – за межею бідності, – Олександра Дрік

Дата публикації
12.06.2019

Невідворотність покарання, незалежність контролюючих органів та виховання нетерпимості суспільства до корупції – базові принципи антикорупційної програми «Самопомочі» представила третій номер виборчого списку Олександра Дрік.

«Безконечний процес без жодних очевидних результатів – головне за останні 5 років про боротьбу з корупцією в Україні. Нас обманюють, що ця боротьба відбувається», – пояснила в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV голова ГО «Декларації під контролем» Олександра Дрік.

Вона пояснює, що ключове завдання для «Самопомочі» – створити єдині правила для усіх. Допоки їх не існує – з’являються відчутні перекоси у суспільстві. «З одного боку Ахметов, який заробляє 1 млрд грн на місяць, з іншого – 60% населення за межею бідності. Ці питання можна вирішувати трьома принципами, на яких ґрунтується наша антикорупційна програма», – наголосила Дрік.

І додає, що досі в Україні не були реалізовані ті кроки, які допомогли би цю різницю вирівняти і усунути. Насамперед – невідворотність покарання. Українці так і не побачили вироків у справах топ-корупціонерів. «Ніхто не несе відповідальності за те, що робить. Як кримінальної, так і будь-якої іншої. Ми це будемо змінювати», – переконує Олександра Дрік.