Самопоміч нагадала луцьким водіям про безпеку руху

Дата публикації
09.04.2015

Луцький осередок ГО «Самопоміч» презентував старт проекту «Безпечне місто».

Волонтери та активісти об’єднання роздавали водіям пам’ятки про те, що дотримання Правил дорожнього руху збереже життя і здоров’я їх та оточуючих.

Флешмоб організували сьогодні, 9 квітня, біля пішохідного переходу навпроти гіпермаркету «Там-Там» по проспекту Соборності.

Як розповіла один із координаторів акції, представниця ГО «Самопоміч» Юлія Вусенко, цей об’єкт обрали тому, що напередодні Великодніх свят чимало лучан приїздять купувати продукти на ринок та в супермаркети. Крім того, на цій ділянці дороги завжди надзвичайно інтенсивний рух.

Відтак, учасники флешмобу нагадували водіям про обмеження швидкості біля пішохідного переходу та про те, що дорожньо-транспортні пригоди часто призводять до плачевних наслідків. Мета заходу – інформування водіїв та пішоходів про те, що дотримання Правил дорожнього руху зберігає життя та здоров’я тих, хто є взаємоввічливими на дорозі та дотримується правил.

Власне, подібні акції планують проводити в містах, де є осередки ГО «Самопоміч». Однак, окрім флешмобів у рамках проекту «Безпечне місто» заплановані навчання Правил дорожнього руху в садочках та школах Луцька.