Маневицькі депутати від “Самопомочі” не голосували за проект бюджету на 2019 рік

Дата публикації
23.12.2018

21 грудня відбулась сесія Маневицької районної ради. Серед питань порядку денного чи не головним було прийняття бюджету на 2019 рік. Фракція «Об’єднання «Самопоміч» не голосувала за цей проект тому що, окрім обов’язкових платежів, запити і звернення депутатів не враховувалися, прикриваючись пропозиціями розпорядників коштів.

На думку депутатів від «Самопомочі», такий підхід не є об’єктивним. Іколи депутат від «Свободи» запропонував відправити проект на доопрацювання, «Самопоміч» підтримала. Але, на жаль, на голосування дану пропозицію так і не поставили, оскільки «свободівець» зняв свою пропозицію, коли дізнався про 80 тисяч, які виділили на проектно-кошторисну документацію на школу, директором якої він є.

Під час голосування в залі також було виявлено факт кнопкодавства з боку депутатів від фракції БПП. І лише після того, як депутат від «Самопомочі», голова лічильної комісії Аліна Базарнова озвучила цей факт, а також повідомила про відмову від підпису протоколів за результатами голосування, головуючий повернувся до повторного голосування за бюджет.
Ситуація на сесії – це той випадок, коли голова фракції БПП критикує «Самопоміч» за відсутність на сесії окремих депутатів (з поважної причини), а зі свого боку прикриває своїх у порушенні регламенту роботи сесії.