Ми здобули досвід, але при цьому не стали частиною корумпованої системи, – Тетяна Острікова

Дата публикації
18.07.2019

Голосувати треба не тільки емоціями. Треба читати програми, дивитися, що зробила партія, і треба вмикати здоровий глузд.

Про це в ефірі програми «Свобода вибору з Андрієм Куликовим сказала народна депутатка України, кандидатка до наступного парламенту у списку «Самопомочі» Тетяна Острікова.

«Зараз є запит на нові обличчя. «Самопоміч» коли зайшла у парламент в 2014 році – ми тоді всі були тими «новими обличчями». Але впродовж цих 5 років гартувалась сталь. У мене, наприклад, пішло більше року на те, щоб розібратись: як працює механізм, як ухвалюються рішення, як треба просувати свої ініціативи і найголовніше – що Україні потрібно саме зараз. Тому хочу наголосити – ми здобули досвід, але ми не стали частиною корумпованої бюрократичної державної системи», – вважає депутатка.

За її словами, в наступному парламенті «Самопоміч» буде тієї подушкою, яка буде гарантувати збереження євроінтеграційного та євроатлантичного напрямку для країни.

«Якщо в новому парламенті будемо бачити спроби змов із проросійськими силами, ми не дамо втілити ці сценарії. «Самопоміч» це вже довела своєю роботою у парламенті – саме ми не допустили особливого статусу для Донбасу», – наголошує Тетяна Острікова.