Навчання для кандидатів у депутати

Дата публикації
16.10.2017

7 -8 жовтня відбувались навчання для кандидатів у депутати від “Об єднання”Самопоміч” до волинських ОТГ. Захід був організований Політичним”Об’єднанням “Самопоміч”.  У навчанні взяли участь 65 кандидатів у депутати.

Сертифіковані тренери допомагали кандидатам з визначенням проблем своїх населених пунктів та шляхів їх вирішення, для того, щоб вони були свідомими того, що вони хочуть змінити.

Найнагальнішими питаннями до вирішення залишаються: ремонт доріг до сіл та транспортне сполучення, відсутність центрів юнацького та дитячого дозвілля, недостатня кількість спортивних майданчиків та відпочинкових зон, а також медичне обслуговування.

Своїми враженнями стосовно навчання поділились кандидати у депутати до Боратинської сільської ради:   Сергій Рижков: ” Сподобалося те, що ніхто не змушував приходити, це все було за власним бажанням. Також познайомився з людьми, з якими в майбутньому буду працювати і покращувати життя односельчан. Ми знайшли спільні напрямки для депутатської роботи. Навчання – це завжди корисно.”

Вегера Олена: “Мені було надзвичайно приємно перебувати на цій зустрічі. Дізналася багато нового про роль депутата. Дякую організаторам, вони молодці.”

Оскільки більшість учасників це вчителі, медичні працівники, фермери, директори, які вперше зіштовхнулися з цим, тренери повинні були підштовхнути майбутніх депутатів до дій, навчити їх агітувати  людей до змін на краще.