«Об’єднання «Самопоміч» обиратиме кандидатів у Парламент за принципом «відкритих списків»

Дата публикації
15.05.2019

17 травня о 16 годині в офісі обласної організації партії «Об’єднання «Самопоміч» члени Волинської обласної організації рейтингуватимуть майбутніх кандидатів до Парламенту від партії за принципом відкритих списків.

Майбутній список «Самопомочі» складатиметься з трьох частин: чинні народні депутати, члени партії на регіональному рівні та незалежні громадські експерти.
Наразі партійці рейтингуватимуть чинних членів фракції в парламенті, а також представників Волинського обласного осередку. Члени обласної організації визначатимуть порядкові номери кандидатів шляхом таємного голосування з використанням бюлетенів.
“У майбутньому списку до 80% будуть нові обличчя для українського парламенту. Ми сьогодні вже маємо кістяк. Це є депутати Верховної ради, які пройшли вишкіл, і партійці рейтингуванням будуть визначати їхнє місце у списку. А 70-80% – це будуть наші лідери з областей, керівники спілок та професійних організацій, люди, які гідні працювати для держави в цей непростий час. Список «Самопомочі» об’єднає дуже багато класних людей», – пояснив лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий.