Олег Березюк: Розпуск Ради – це запит людей

Дата публикації
21.05.2019

Лідер фракції «Об´єднання «Самопоміч» Олег Березюк вважає, що дострокових виборів не слід боятися, і таке рішення Президента Зеленського є більш ніж логічне.

«Розпуск Верховної Ради не просто логіка, а запит суспільства. Коли змінюється, то повинно змінюватись і тіло парламенту, який має виконувати ті реальні речі, які пропонує Президент. Нема чого боятися. Демократія – це про вибори, і «Самопоміч» готова до виборів».

Березюк наголосив, що «Самопоміч» якраз до кінця травня завершить формування відкритих списків.

Формування триває по всій країні, і результати всі охочі можуть відстежувати на партійних ресурсах. За словами Березюка, саме праймеріз дозволяють політсилі йти до людей за мандатом довіри.

Стосовно зустрічі Президента з лідерами парламентських фракцій, її Березюк вважає  формальною процедурою, перед тим, як розпустити Верховну Раду.

Але, у випадку дострокового розпуску, є ще два місяці для роботи. І треба ухвалити надважливі рішення, яких постійно вимагала «Самопоміч».

Йдеться: про зняття недоторканності, про покарання за незаконне збагачення. Так само, на думку Олега Березюка,  було б дуже важливо ухвалити новий закон про вибори до парламенту, бо парламент має борг у вигляді скасування мажоритарки.