Під стінами парламенту активісти вимагали «Великої політичної реформи»

Дата публикації
18.10.2017

.

17 жовтня на мітингу під стінами парламенту активісти вимагали «Великої політичної реформи»: позбавлення недоторканності народних депутатів, ухвалення нового закону про вибори на пропорційній основі за відкритими списками та утворення незалежного Антикорупційного суду. На підтримку цих вимог до Києва з’їхались активісти та представники «Об’єднання «Самопоміч» зі всієї країни.

Підтримуючи законодавчі реформи, які мають бути прийняті нагально, мітингуючі  наполягали, що до порядку денного мають бути внесені ті законопроекти, які влада обіцяє людям протягом останніх 20 років, а протягом останніх чотирьох – особливо. Це закон про зняття недоторканності, про створення Антикорупційного суду та новий закон про вибори

Андрій Садовий на мітингу заявив:”Я розумію, що на нас чекає непроста дорога – ми не вирішимо всі ці питання за один день. Але якщо ми хочемо жити у сильній, незалежній країні, то тут не має бути корупції. Я вірю в усіх нас, я вірю у здоровий глузд. Я вірю в те, що не за горами ті часи, коли ми тут будемо мати українські прапори. Тому що сила українського прапора об’єднує. Слава Україні!» – зазначив Андрій Садовий”.