Представники Росії не повинні володіти стратегічними об’єктами в Україні під час війни

Дата публикації
29.12.2018

Так думку висловив в інтерв’ю Zaxid.net. мер Львова, лідер партії “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Садовий.

“Подивіться, хто у нас володіє надрами, хто має ліцензії. Подивіться, хто у нас є власники обленерго. Той самий Бабаков, громадянин Росії, є власником семи обленерго. Щось змінилося за часи воєнного стану?”, – обурився Садовий.

На запитання, як він збирається це змінити, якщо йдеться про приватну власність, лідер “Самопомочі” відповів:

“Ну, не може бути в часи війни представник країни-агресора власником критичної інфраструктури – такі речі недопустимі. Для цього мають бути відповідні рішення прийняті на рівні Ради нацбезпеки та оборони і має включатися закон”.

“Ви ж розумієте, що завтра йому поступає команда виключити тумблер. Він виключає – сім областей без електроенергії”, – наголосив Садовий.

На припущення, що реальні власники можуть просто поставити фіктивних у документах, він лише наголосив: “Якщо Росія – агресор, а це є так, (то) ми повинні адекватно з агресором поводитися. А тут виходить так, що ми відкриваємо двері – вони що хочуть, те роблять у країні”.

Також Садовий не відступає від ідеї обміняти кума російського президента Віктора Медведчука на полонених українських моряків: “Це реалістична річ, яку треба робити і не думати”.

“Я думаю, що підстав (затримати Медведчука) є надто багато – немає політичної волі, щоби це зробити. Тож так виглядає, що він має спільні справи з Порошенком і дуже велику індульгенцію. Те, що він представляє країну-агресора, – це само собою зрозуміло, всі це знають. Я просто не бачу, яка користь від нього, а шкоди є дуже багато”, – додав Садовий.