Руслан Сидорович: Ми знайшли вихід з боргового рабства

Дата публикації
16.04.2019

Президент України підписав Кодекс з процедур банкрутства, співавтором якого є народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Руслан Сидорович.
Документ, за словами парламентаря, дає можливість фізичним особам вийти з боргового рабства. Зокрема, в Кодексі вирішується проблема валютних іпотечних позичальників, підвищується рівень захищеності прав кредиторів, вдосконалюються процедури продажу майна боржника на аукціоні, врегульовуються відносини щодо відновлення платоспроможності фізичних осіб, які опинилися в скрутній фінансовій ситуації та потребують допомоги з боку держави.
Що стосується юридичних осіб, то змінено філософію початку процедури відновлення платоспроможності для юридичних осіб та процедури реалізації майна. Це дасть можливість для України не просто піднятися в рейтингу doing business, але й оновити стан проваджень справ про банкрутство, зробити їх ефективнішими.
Руслан Сидорович підсумовує: «Після того, як Україна пережила декілька фінансових криз, зобов’язання держави – дати людям можливість рестарту, дати людям, які є добросовісними боржниками, які не займалися фінансовим шахрайством, очиститися від боргів та почати нове життя».