Садовий розповів, як збирається зміцнювати обороноздатність та захист країни

Дата публикації
11.01.2019

Кандидат в Президенти Андрій Садовий опублікував передвиборну програму, де виклав основні положення по обороноздатності та захисту країни.

-Дбати про солдатів української армії, гарантуючи їм грошове забезпечення військового – не менше 1 000 доларів у гривневому еквіваленті.

-Змінити систему командування й управління у Збройних силах України відповідно до стандартів НАТО, забезпечивши повагу до солдатів з боку командирів.
-Забезпечити ветеранові війни повагу від людей та підтримку від держави. Запровадити загальнодержавну програму підтримки ветеранів війни, виплачуючи компенсацію 100 тисяч гривень кожному.
-Розмістити уздовж державного кордону з Росією та уздовж лінії розмежування боєздатні військові частини та бойову техніку.
-Затвердити національну програму щодо забезпечення гідних умов проживання для громадян України, які покинуть окуповані території, виявлять бажання жити та чесно працювати в Україні.
-Відкрити оборонну промисловість для інвестицій та інновацій, зробити оборонний бюджет прозорим, деталізованим та контрольованим.
-Відсторонити від державного управління тих громадян України, які допомагали й допомагають ворогові під час війни: політиків, працівників органів правопорядку, суддів. Виявити та покарати усіх зрадників.
-Будувати прагматичні союзи із зовнішніми партнерами. Налагоджувати взаємодію та постійну співпрацю з НАТО, щоб згодом отримати членство.
-Ініціювати створення Центрально-Східного європейського військового альянсу, учасниками якого мають стати країни Центральної та Східної Європи, що безпосередньо потерпали від агресії або чітко усвідомлюють небезпечну політику РФ щодо цивілізованого світу.
-Зміцнити співпрацю з ЄС, забезпечивши Спільний авіаційний простір, Єдиний цифровий ринок, приєднання до Митного, Енергетичного союзів.