Скандальне «земельне» рішення оскаржуватимуть у суді

Дата публикації
14.03.2018

Рішення щодо виділення земельної ділянки на вулиці Рівненській, 119 для ТОВ «ЖИТЛОВИЙ КВАРТАЛ» будуть оскаржувати у суді.

Про це стало відомо під час брифінгу 1 березня.

Депутат Луцької міської ради Юлія Вусенко зауважила, що нині у міській раді склалася негативна тенденція. «Нова влада» систематично обманює лучан, адже «не можна ділити блага всіх лучан між людьми, які складають більшість у міській раді».

«Ми маємо рішення, яке апріорі вже вносилося в міську раду з порушенням законодавства. Ми будемо це рішення оскаржувати в суді», – повідомила Вусенко.

Вона висловила сподівання, що закон та здоровий глузд переможуть і дадуть бажаний результат – змогу відстояти інтереси міста.

«Ми не можемо дозволити таким чином, вибачте за таке негарне слово, «розбазарити» те, що ми маємо», – сказала депутат. Мовляв, вона сподівається, що врешті-решт всі пригадають, що Луцьк є цивілізованим містом. «Судовий позов буде, і ми надіємося на перемогу в суді», – підсумувала Вусенко.

Експерт «Волинського центру розвитку урядування» Юрій Моклиця додав, що основним об’єктом оскарження стане рішення по Рівненській, 199. Однак в контексті порушення регламенту не зовсім законно прийняли й інші земельні питання.