Скористалися останнім аргументом, – депутати про бунт у Луцькраді

Дата публикації
14.03.2018

Голови фракцій “Самопоміч”, “Народний контроль” та “Свобода”  пояснили, чому вдалися блокування трибуни, вмикання гучної музики під час сесійного засідання та стукоту пляшками.

Юлія Вусенко із “Самопомочі” вибачилася за емоційну поведінку політиків, але зауважила, що до дій вдалися, щоб привернути увагу громадськості.

“Ми приходимо на сесію, як заручники, які все бачать, все розуміють, але нічого не можуть зробити”, – додала депутат.

Депутат Павло Данильчук (“Народний контроль”) пояснив, що це виявилося останнім способом меншості протистояти більшості у сесійній залі.

“У нас не залишилося інших аргументів, аби боротися за чесність і справедливість”, – зазначив Павло Данильчук.

“Можливо, його не сприйняли, але це був останній аргумент”, – додав депутат. Його колега зі “Свободи” Микола Федік зауважив, що це був спосіб, щоб більшість почула меншість у сесійній залі, що мала іншу позицію.

 

Нагадаємо, що 28 лютого відбулася сесія міської ради, яка запам”яталася активним протестом з боку низки депутатів щодо кількох земельних рішень. Сесія затягнулася до ночі і врешті депутатська більшість вирішила надати “Житловому кварталу” земельну ділянку на вул. Рівненській, 119 на умовах оренди строком на 10 років. Також було прийняте ще одне рішення щодо “Житлового кварталу”: затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Вороніхіна, 37 площею 0,3668 га, для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення. Ці рішення оскаржуватимуть у суді.