Сотник: МВС випробовує терпіння суспільства чи хоче, щоб люди знесли Нацполіцію?

Дата публикації
07.06.2019

МВС випробовує терпіння суспільства? Обурюється депутат «Самопомочі» Олена Сотник на годині запитань до уряду. Йдеться про трагедію у Переяславі-Хмельницькому, де п’яні поліцейські застрелили 5-ти річного Кирила Тлялова. Дитина померла. Реакції від чільника МВС Арсена Авакова не було кілька днів, і лише потім він зустрівся з мамою і бабусею загиблої дитини.

Після того, як люди вийшли з пікетом до будівлі МВС у Києві, до них вийшов Сергій Князєв, очільник Нацполіції і Дмитро Ценов, очільник поліції Київщини. Останній пообіцяв піти у відставку. Але відставка перетворилась на зміну посади і тепер Ценов очолює поліцію Операції Об’днаних Сил. Олена Сотник не втрималась:
«Як збирається міністерство реагувати на рішення начальника поліції Князєва, який обіцяв звільнити очільника поліції Київщини Ценова. Замість цього його призначили начальником поліції ООС. Таким чином Ценов не несе жодної відповідальності, а ще  отримає підвищення і індульгенцію. Ви хочете, щоб в Києві знесли МВС і Нацполіцію? Що буде з цього приводу робити міністр Аваков? Яка буде реакція на бєспредєл?»
А реакція на «бєспрєдєл» була по-поліцейськи лаконічною. Заступник Авакова Вадим Троян відповів Олені Сотник одним реченням: «МВС візьме вашу заяву на контроль і потім я вам доповім».
І це все, що треба знати про ставлення правоохоронців до людей і їх горя