«Це дерибан землі»: у Луцькраді депутати заблокували трибуну

Дата публикації
14.03.2018

На сесії Луцької міської ради депутати почали блокувати трибуну. Підстава –  винесення питання про виділення майже гектара землі під забудову.

Депутати планують розглянути питання про виділення майже гектара землі на вулиці Рівненській у Луцьку ТОВ «Житловий квартал». Підприємство має намір збудувати там житловий комплекс, зокрема, дев’яти- та десятиповерхові житлові будинки з офісними приміщеннями, багоповерхові гаражі, спортивно-оздоровчий центр.

На цій території розташовані теплиці, які раніше належали комунальному підприємству «Парки і сквери».
Раніше повідомлялося, що підприємство “Житловий квартал” належить людині, близькій до нинішнього заступника міського голови Костянтина Петрочука.  Директором вказаного товариства є Мирослав Джанович Ришко, який є рідним братом дружини Костянтина Петрочука, вказаної у його декларації – Петрочук Олени Джанівни. А одним із засновників товариства є друг Сергія Були та Петрочука – Віктор Мацюк, який свого часу балотувався до міської ради від Радикальної партії.

Депутат Юлія Вусенко зауважила, що цю землю безкоштовно віддають під будівництво житлового кварталу.
«Таким чином розкидатись землею неприпустимо», – наголосила вона.

Втім, більшість депутатів відмовились зняти питання з порядку денного. За це проголосували лише 14 обранців.

Депутати від опозиції почали блокувати трибуну з вимогою зняти питання. Секретар ради Григорій Пустовіт  попросив підлеглих викликати поліцію.