У 2018 через схеми на митниці бюджет втратив 3,1 млрд доларів, – Тетяна Острікова

Дата публикації
18.07.2019

Чесна, незалежна і сильна митна адміністрація, яка забезпечить рівні умови і неспотворення конкуренції серед підприємців – це те, за що протягом минулого скликання боролась народна депутатка «Самопомочі» Тетяна Острікова, очолюючи парламентський підкомітет з питань митної справи.

«Всі ці роки я працювала для того, щоб відокремити митницю від податкової, оскільки ці органи мають кардинально різні функції. Митниця – це в першу чергу безпека: безпека економічних кордонів, безпека від наркотрафіку, від трафіку зброї. А в нас митниця – це «чорна діра» бюджету. За останніми даними Ukraine Economic Outlook,через митницю ми втрачаємо 3,1 мільярда доларів США – це цифри за 2018 рік», – сказала Тетяна Острікова в ефірі програми «Свобода вибору» на Громадському.

Народна депутатка і кандидатка до наступного парламенту у списку «Самопомочі» переконана, що в наступному скликанні парламенту буде доводити до кінця те, за що боролась попередні 5 років. Крім того, всі свої пропозиції щодо реформ митної сфери вона надіслала Президенту України.