У Володимирі незабаром запрацює гемодіалізний кабінет

Дата публикації
14.03.2018

Депутати міськради вирішували надати пільги на оренду приміщення для облаштування кабінету під гемодіалізні машини. ​

Під час сесії депутатів Володимир-Волинської міської ради, 1 березня, вирішували питання надання пільги на оренду приміщення для облаштування кабінету під гемодіалізні машини. Хоча й рішення прийняли, однак частина депутатів відмовилися підтримати таке рішення. Фракція «Самопоміч» висловила свою не згоду і поставила ряд умов.

Нагадаємо, що нещодавно у Володимир Волинське ТМО були привезені апарати для гемодіалізу (“штучна нирка”). За процедурою, вони надійшли як гуманітарна допомога і були передані благодійному фондові «Матері Божої неустанної помочі». Однак, фактично їх після розмитнення відразу привезли у медичний заклад за занесли в приміщення, де люди мають проходити процедури.

Додамо, що у Володимирі-Волинському 14 людей гостро потребують такої апаратури і поки її не було у місті, то були змушені їздити до Нововолинська.

Голова фракції «Самопомочі» Віра Сєргєєва висловила думку колег та повідомила. що не будуть підтримувати таке рішення допоки гемодіалізні машини не передадуть на баланс міста. Лише коли вони будуть на балансі, тоді можна говорити про пільгове надання оренди.

Голова фонду, Микола Гінайло повідомив, що машини вже знаходяться на балансі медичного закладу. Додав, що депутатам варто оцінити подарунок від німців, адже собівартість апаратури близько 6 мільйонів гривень.

Фракція «Самопоміч» не підтримала проект рішення, однак достатню кількість голосів воно отримало. Тож невдовзі у ТМО запрацює повноцінний гемодіалізний кабінет.