У Володимирі-Волинському міська влада маніпулює бюджетними коштами

Дата публикації
23.12.2018

Про це повідомила на сесії Володимир-Волинської міськради, яка відбулась сьогодні, 21 грудня, депутат від «Самопомочі» Віра Сєргєєва.

«Провівши поверхневий аналіз розподілу коштів бюджету міста за 2016, 2017 та 2018 роки очевидним є факт нерівномірності розподілу видатків бюджету між округами, – говорить депутатка. – Ще з передвиборчого періоду 2015 року всім відомо, що виконком міськради та міський голова Петро Саганюк зокрема, відкрито застосовували вплив адмінресурсу і виділялили кошти під потреби бажаних кандидатів в депутати. Задля впливу на настрої населення, виділяли кошти на округи одних депутатів і не виділяли на округи інших, кого б не хотіли бачити у міській раді. Розподіляючи кошти в ручному режимі, ми принижуємо не депутата, – підкреслила Сєргєєва, – а в першу чергу, громадян міста. І це вже у Володимирі-Волинському стало традицією».
Депутат Віра Сєргєєва підготувала депутатське звернення до голови Володимир-Волинської міськради Петра Саганюка з пропозицією «у першому кварталі 2019 року розподілити кошти вільних залишків за принципом рівного розподілу між округами і вирівняти дисбаланс розподілу, додавши кошти на благоустрій саме тим виборчим округам, яким не були надані раніше, і провести роботи відповідно до потреб до кінця 2019 року».