В умовах, коли російська агентура скуповує українські телеканали, аби промивати мізки нашим людям, ми повинні як ніколи захищати незалежні ЗМІ, – Садовий

Дата публикації
08.07.2019

Лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий від імені партії публічно пообіцяв захищати свободу слова та права журналістів. Документ, розроблений Національною спілкою журналістів, він підписав у прямому ефірі ток-шоу «Право на владу».

«Знаючи, що російська агентура в особі Медведчука та його соратників скуповує українські телеканали, аби промивати мізки нашим людям, ми повинні як ніколи захищати незалежні ЗМІ. А також вкладати у розвиток суспільних медіа, як це є в Європі. Медіа – це ще один фронт війни з агресором», – прокоментував підписання декларації Андрій Садовий.
Декларація на захист свободи слова передбачає, що політичні партії та їхні лідери, кандидати у народні депутати беруть на себе добровільні зобов’язання поважати свободу слова у самовираження, не чинити тиск на журналістів та ЗМІ, не використовувати силові органи для переслідування журналістів, проводити публічні звіти про розслідування правопорушень проти працівників ЗМІ тощо.
Цю ж декларацію у ході президентської кампанії Андрій Садовий підтримав, будучи кандидатом на посаду Президента України.
Нагадаємо, Андрій Садовий закликає націоналізувати чи позбавити ліцензії канали Медвечука: «Якщо ми будемо спостерігати, як Медведчук скуповує телевізійні канали, то наступний крок можемо вже проспати».