Влада міста боїться лучан, – депутат

Дата публикації
14.03.2018

Депутат Луцької міської ради Алла Надточій вважає, що новий пропускний режим у раді – спроба влади “закритися” від людей.

Вона вважає встановлення турнікетів свідченням того, що «нова влада» боїться лучан.

«Міська рада – це не є якийсь закритий об’єкт, куди треба по пропускній системі запускати, Львівська міська рада, ратуша, вона просто відкрита для всіх, навіть для туристів – ніхто не закривається. Те, що наша нова так звана влада на сьогоднішній день вже навіть закривається від людей, це просто рве всі шаблони», – каже депутат. На її думку, чиновники таким чином депутати та чиновник стають недоступними для громади.

«Для чого? Чому боятися людей? Хай прийде людина, якщо у неї є бажання сьогодні і зараз запитати чи вирішити якесь питання, чому треба чекати якихось незрозумілих прийомів?», – питає обраниця громади. Вона не розуміє, кого треба контролювати. Депутат також зауважила, що кошти на турнікети виділили лише у ході сесії 28 лютого, натомість встановили вже давно.

«У мене звернення до мешканці в Луцька – хай дивляться, кого вони обирають і для чого вони сюди відправляють цих депутатів, які не дають висловлювати свою думку», – підсумувала Надточій.