Вусенко: Вперше в Луцьку депутати проголосували за один текст, а виставили на сайті інший

Дата публикації
08.03.2019

Про це написала на своїй сторінці у Фейсбук Юлія Вусенко.

“Вперше у Луцьку ми проголосували за один текст, який згодом на сайті підмінили. Така практика для нас нова. На мою думку,вона ганебна і неприпустима.
Імпічмент. Популізм, механізм чи виборча технологія? Позицію стосовно даного звернення висловили представники усіх фракцій.
Бюджет. Незручне питання, коли місто немає стратегії і ним керують в ручному режимі. Окремий біль – премії освітянам. Не підтримали, бо “правку внесла не та депутатка”- це цитата Г.Пустовіта. Ще одна ганьба. Премії керівників міської ради не обговорювали цього разу, на жаль.
Гроші на поліцію, гральний бізнес та Автопарксервіс, як комунальне “підприємство-феномен” з прибутком у сім тисяч гривен на рік та яке майбутнє йому прогнозують, про все це говорили під час ефіру.
І відповідаю, наперед прогнозуючи запитання, як я йду на Аверс, після тон бруду, систематичного маніпулювання думкою громади та заполітизованої та викривленої редакційної політики? Я іду туди виключно через те, що дана програма фінансується коштом міського бюджету, відповідно до програми міської ради з метою висвітлення їі роботи, а ще це прямий ефір і він дає можливість заявити про свою позицію.
Посилання на ефір у коментарі. Запрошую до перегляду.