Якби міська влада хотіла  облаштувати паркінг у центрі Володимира-Волинського, то давно би це зробила

Дата публикації
27.04.2019

Вважає депутат обласної ради від “Самопомочі”, житель міста Костянтин Зінкевич. Про що він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Напишу для розуміння кілька слів щодо автостоянки біля Собору Різдва Христового та монастиря (ПЦУ), що у Володимирі-Волинському.
Вже більше року мусується тема, щоб забрати землю у церкви, бо міська рада нібито не може облаштовувати паркінг біля собору (яким будуть користуватися усі городяни та гості міста), якщо вона не передана назад у комунальну власність. Насправді такі можливості, цілком законні, є.
З другого боку, якби міський голова і міський виконком хотіли би облаштовувати паркінг у центрі міста, то давно би це зробили.
На першому фото у правому нижньому куті стоїть одна бордюрина, яка вказує на межу між земельними ділянками. Зліва від неї – земля комунальної власності, справа- земля, надана релігійній громаді Собору Різдва Христового. За кошти платників податків міста вже є виготовлені документи на облаштування паркінгу на обох ділянках. І навіть за кошти міського бюджету проведенні деякі роботи на ділянці парафіяльної громади. Якби було справжнє бажання у міського голови щось тут робити, то зліва від бордюрини на землі комунальної власності (приблизно 6-7 сотих), поряд із міськими та державними установами вже би була облаштована стоянка, чим показав би приклад для церковної громади.
А так як, міський голова Петро Саганюк, який впродовж багатьох років впроваджує Руцкій мір у Володимирі-Волинському, є одним із стовпів його, то тому саботує усе, що встановлює українськість , незалежність і те, що не несе особистої вигоди.
На парафіяльній раді секретар міської ради, який чомусь себе називає заступником міського голови, наполягав, щоб церква погодилась віддати землю місту у комунальну власність. У секретаря міськради запитав священник єпархії, на скільки років той дасть гарантію, що після передачі землі на ній не виростуть магазини або будинки? На що секретар відповів, що взагалі ніяких гарантій не дає.
І, маючи багаторічний досвід, я розумію, що доки у міській владі є такі люди, які розбазарили усі землі міста і комунальне майно, віри їм нема. І дезінформувати людей не потрібно.
Кілька днів тому було трохи емоцій з приводу депутатського запиту у міській раді, щоб відновити переговори з священниками, щоб забрати землю… Насправді, то не має значення, особливо не проймайтесь. У нас у міській раді була підтримана купа депутатських запитів, які не виконувались і які ніхто й не збирається у цій каденції виконувати. Так що зберігаємj спокій.
Ну, а щодо щебню, то толока була у фронтального навантажувача, який той щебінь розгорнув. Завтра, на Великдень має бути дощ- менше болота буде.