Ярослав Жук: Онкохворобу можна і треба попередити, а уже хворим допомогти матеріально

Дата публикації
23.12.2018

Попередити онкозахворювання можна лише, розпізнавши хворобу на початковій стадії. Для цього потрібно створити певні умови для її виявлення, вважає депутат Володимир-Волинської міськради Ярослав Жук.

«Статистика говорить про те, що злоякісні новоутворення вражають в Україні кожного четвертого чоловіка і кожну шосту жінку, – говорить депутат. – Україна в Європі за темпами поширення раку на другому місці. Медики визнають, що багато видів раку сьогодні виліковні, проте успішність лікування залежить від того, скільки коштів виділяється на лікування, в тому числі і місцевими органами. Шанси вилікувати хворобу збільшуються, якщо її вдається виявити на ранніх стадіях».
Депутат міської ради від «Самопомочі» Ярослав Жук підготував депутатське звернення до першого заступника міського голови Я.А. Матвійчука з пропозицією розробити Програму для виявлення та профілактики онкозахворювань серед населення міста та розглянути можливість матеріальної допомоги онкохворим. Озвучив звернення на сесії Володимир-Волинської міськкради сьогодні, 21 грудня.