За внутрішньополітичними баталіями Україна не бачить загострення зовнішньополітичної загрози

Дата публикації
23.05.2019

Як наголошує віце-спікер парламенту Оксана Сироїд, за внутрішньополітичними баталіями Україна не бачить загострення зовнішньополітичної загрози.

«Відбулась розмова між президентом Путіним, канцлеркою Меркель і президентом Макроном. Інформація з Кремля про цю розмову є тривожним сигналом. Обговорювалося фактично відновлення тиску на Україну з метою постійного запровадження особливого статусу для окупованого Донбасу і амністії для бойовиків. Це виключно російська історія, яку будуть нав’язувати новому Президенту».

Також Сироїд прокоментувала ідею Андрія Богдана, Голови адміністрації Президента, провести референдум, де визначити формат переговорів з РФ.

«Ніякого референдуму про політику стосовно Росії не повинно бути. Українці , як громадяни будь-якої іншої країни, обирають собі владу, щоб влада їх захищала від ворога. Ми маємо Президента – це Верховний Головнокомандувач, людина, яка відповідає за зовнішню політику та безпеку. Для цього у Президента є армія і дипломатія, і не треба перекладати відповідальність на людей».